
SWITCHCRAFT
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - 6,5A - 125V - PIN: 3 - EN2 - IP68
EN2P3F20
Tuotekoodi: EN2P3F20
146,87 €(Sis.alv)
117,03 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SWITCHCRAFT |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Nimellisvirta | 6,5A |
| Nimellisjännite | 125V |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Tuotantosarja | EN2 |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Lukitusjärjestelmä | sisäinen pikaliiitos |
| Johdon ulkohalkaisija | 4,6...5,6mm |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Liittimen malli | siipiliitäntärenkaalla |

