
SWITCHCRAFT
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - 3A - 600VAC - PIN: 10 - EN3
EN3P10F26SX
Tuotekoodi: EN3P10F26SX
47,28 €(Sis.alv)
37,67 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SWITCHCRAFT |
| Tuotantosarja | EN3 |
| Nimellisjännite | 600V AC |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Liittimen laji | uros |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Lukitusjärjestelmä | sisäinen pikaliiitos |
| Johdon ulkohalkaisija | 5,8...9,7mm |
| Napojen lukumäärä | 10 |
| Nimellisvirta | 3A |
