
SWITCHCRAFT
LIITIN: PYÖREÄT - N LIITINAARAS - 3A - 125V - PIN: 7 - EN2 - IP68
EN2P7F26
Tuotekoodi: EN2P7F26
269,67 €(Sis.alv)
214,87 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SWITCHCRAFT |
| Liittimen tyyppi | pyöreät |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | uros |
| Nimellisvirta | 3A |
| Nimellisjännite | 125V |
| Napojen lukumäärä | 7 |
| Tuotantosarja | EN2 |
| Sähköasennus | juottaminen |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Lukitusjärjestelmä | sisäinen pikaliiitos |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Johdon ulkohalkaisija | 3,6...4,6mm |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |

