
DFROBOT
ROBOTIIKKAMUUNNINODUULI - ADC - GRAVITY - ADS1115 - 3,3÷5VDC - CH: 4
DFR0553
Tuotekoodi: DF-DFR0553
35,20 €(Sis.alv)
28,05 €(alv 0%)
Tilattavissa 8 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SEEED STUDIO |
| Anturin tyyppi | etäisyys |
| Liitäntä | Grove Interface (4-wire) |
| Liitäntä | PWM |
| Virtalähteen jännite | 3,2...5,2V DC |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Anturi laji | ultraääni- |
| Koot | 50x25x16mm |
| Integroitu mikropiiri | NU40C16R-1XD |
| Kauppanimi | Gravity |
| Asennus | ruuvattu |
| Toimintavirta | 8mA |
| Ulottuvuus | 0,03...3,5m |
| Kanavien luku | 1 |
| Taajuus | 40kHz |
| Näkökulma | 30° |
| Setin sisältö | moduuli |
















