SPC BIPOLAARIKOND. 22,0 UF/35 VAC - Bipolaarikondensaattorit - SPC-22.0UF35VAC - 1
True bipolar smooth-foil capacitors with 35 volts AC for a continuous power handling of 300 watts in 4 ohms or 150 watts in 8 ohms respectively. Low dissipation factor and high capacitance stability.... Lue lisää
  • Tuotekoodi: SPC-22.0UF35VAC
  • Takuu: 3 vuotta
  • Paino: 14 g
kpl
True bipolar smooth-foil capacitors with 35 volts AC for a continuous power handling of 300 watts in 4 ohms or 150 watts in 8 ohms respectively. Low dissipation factor and high capacitance stability. Dimensions 18 x 35 mm