- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SOM - INTEGROITU LASKENTAMODUULI - CORTEX M7 - SO DIMM 200 - 528MHZ
SLS12RT52_528C_32R_16QSPI_0SF_I



Valmistaja SOMLABS Liittimen laji SO DIMM 200 Koko SODIMM Minitietokoneen tyyppi SOM Perhe VisionSOM-RT Toimintalämpötila -40...85°C Koot 67x32x4mm Ytimien lukumäärä 1 Virtalähteen jännite 5V... Lue lisää
115,11 €(Sis.alv)
91,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RT52528C32R16Q0SFI
- Paino: 6.1 g
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: SOMLABS
- Virtalähteen jännite: 5V DC
- Koot: 67x32x4mm
- Koko: SODIMM
- Ytimien lukumäärä: 1
- Liittimen laji: SO DIMM 200
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SOM - INTEGROITU LASKENTAMODUULI - CORTEX M7 - SO DIMM 200 - 528MHZ SLS12RT52_528C_32R_16QSPI_0SF_I
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SOMLABS |
| Liittimen laji | SO DIMM 200 |
| Koko | SODIMM |
| Minitietokoneen tyyppi | SOM |
| Perhe | VisionSOM-RT |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Koot | 67x32x4mm |
| Ytimien lukumäärä | 1 |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Muisti | 16MB FLASH |
| Muisti | 32MB RAM |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | 2D grafiikkakiihdytin |
| Kellotaajuus | 528MHz |
| Liitäntä | 24bit RGB |
| Liitäntä | CAN x2 |
| Liitäntä | I2C x4 |
| Liitäntä | I2S x3 |
| Liitäntä | SPI x4 |
| Liitäntä | UART x8 |
| Liitäntä | USB OTG x2 |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex M7 |
| Prosessori | I.MXRT1052 |
| Kauppanimi | integroitu laskentamoduuli |
| Kauppanimi | VisionSOM |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista