- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SOM - INTEGROITU LASKENTAMODUULI - CORTEX A7 - MICROSD,SO DIMM 200
SLS16Y2_792C_512R_SD_1WB_C



Valmistaja SOMLABS Toimintalämpötila 0...70°C Liittimen laji microSD Liittimen laji SO DIMM 200 Koko SODIMM Minitietokoneen tyyppi SOM Yhdessä toimivat mikropiirit VisionCB-STD Perhe... Lue lisää
148,78 €(Sis.alv)
118,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: Y2792C512RSD1WB
- Paino: 7 g
- Toimintalämpötila: 0...70°C
- Valmistaja: SOMLABS
- Virtalähteen jännite: 4...5,5V DC
- Koot: 67x32x4mm
- Koko: SODIMM
- Siirtoprotokolla: IEEE 802.11b/g/n
- Ytimien lukumäärä: 1
- Liittimen laji: microSD
- Liittimen laji: SO DIMM 200
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SOM - INTEGROITU LASKENTAMODUULI - CORTEX A7 - MICROSD,SO DIMM 200 SLS16Y2_792C_512R_SD_1WB_C
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SOMLABS |
| Toimintalämpötila | 0...70°C |
| Liittimen laji | microSD |
| Liittimen laji | SO DIMM 200 |
| Koko | SODIMM |
| Minitietokoneen tyyppi | SOM |
| Yhdessä toimivat mikropiirit | VisionCB-STD |
| Perhe | VisionSOM-6ULL |
| Koot | 67x32x4mm |
| Ytimien lukumäärä | 1 |
| Virtalähteen jännite | 4...5,5V DC |
| Muisti | 512MB RAM |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | 2D grafiikkakiihdytin |
| Kellotaajuus | 792MHz |
| Liitäntä | 24bit RGB |
| Liitäntä | CAN x2 |
| Liitäntä | Ethernet x2 |
| Liitäntä | I2C x4 |
| Liitäntä | I2S x3 |
| Liitäntä | SPDIF |
| Liitäntä | SPI x4 |
| Liitäntä | UART x8 |
| Liitäntä | USB OTG x2 |
| Liitäntä | WiFi |
| Yhteensopivat tuotteet | 1473005-4 |
| Yhteensopivat tuotteet | SDSQUNS-016G-GN3MN |
| Yhteensopivat tuotteet | TRF1001 |
| Bluetoothin versio | BLE |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex A7 |
| Muistin laji | DDR3L |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.11b/g/n |
| Prosessori | i.MX6ULL |
| Kauppanimi | integroitu laskentamoduuli |
| Kauppanimi | VisionSOM |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista