- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SOM - INTEGROITU LASKENTAMODUULI - CORTEX A7/M4 - SO DIMM 200
SLS18MP157A_650C_512R_04GE_1WB_C



Valmistaja SOMLABS Toimintalämpötila -40...85°C Kauppanimi integroitu laskentamoduuli Kauppanimi VisionSOM Liittimen laji SO DIMM 200 Koko SODIMM Minitietokoneen tyyppi SOM Prosessori STM32MP1... Lue lisää
215,22 €(Sis.alv)
171,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MP157A512R04GE1WBC
- Paino: 11 g
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: SOMLABS
- Virtalähteen jännite: 4...5,5V DC
- Koot: 67x32x4mm
- Koko: SODIMM
- Liittimen laji: SO DIMM 200
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SOM - INTEGROITU LASKENTAMODUULI - CORTEX A7/M4 - SO DIMM 200 SLS18MP157A_650C_512R_04GE_1WB_C
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SOMLABS |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kauppanimi | integroitu laskentamoduuli |
| Kauppanimi | VisionSOM |
| Liittimen laji | SO DIMM 200 |
| Koko | SODIMM |
| Minitietokoneen tyyppi | SOM |
| Prosessori | STM32MP1 |
| Yhdessä toimivat mikropiirit | VisionCB-STD |
| Perhe | VisionSOM-STM32MP1 |
| Koot | 67x32x4mm |
| Virtalähteen jännite | 4...5,5V DC |
| Muisti | 512MB RAM |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex A7/M4 |
| Muistin laji | DDR3L |
| Muistin laji | SDRAM |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista