
FIBOX
ASENNUSLEVY - TERÄS - W: 350MM - L: 450MM - PAKS.: 1,5MM - PINNOITE: SINKKI
MP 5040
Tuotekoodi: MP5040
39,86 €(Sis.alv)
31,76 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FIBOX |
| Kotelon tyyppi | seinä- |
| X-mitta | 515mm |
| Y-mitta | 415mm |
| Z-mitta | 230mm |
| Tuotantosarja | CAB |
| Kotelon materiaali | polyesteri |
| Kotelon väri | harma |
| Kannen väri | harma |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK07 |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |


