- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SEINÄASENNUSKOTELO - X: 200MM - Y: 250MM - Z: 150MM - SOLID GSX - TERÄS - HARMA
GT 25-20-15



Valmistaja ETI POLAM Kotelon tyyppi seinä- X-mitta 200mm Y-mitta 250mm Z-mitta 150mm Tuotantosarja SOLID GSX Kotelon materiaali teräs Kotelon väri harma Kannen väri harma Tiivistysluokka IP65... Lue lisää
132,18 €(Sis.alv)
105,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ETI-GT-25-20-15
- Paino: 3.54 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon väri: harma
- Kotelon materiaali: teräs
- Valmistaja: ETI POLAM
- Tuotantosarja: SOLID GSX
- Versio: varustettu asennuslevyllä
- Versio: vipulukolla varustettu
- Kotelon tyyppi: seinä-
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ETI POLAM |
| Kotelon tyyppi | seinä- |
| X-mitta | 200mm |
| Y-mitta | 250mm |
| Z-mitta | 150mm |
| Tuotantosarja | SOLID GSX |
| Kotelon materiaali | teräs |
| Kotelon väri | harma |
| Kannen väri | harma |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK10 |
| Versio | varustettu asennuslevyllä |
| Versio | vipulukolla varustettu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €