
BERNSTEIN
RUUVIMEISSELI: TARKKUUS-LITTEÄ - 2,3X0,4MM - TERÄN PIT: 17MM
4-380-23
Tuotekoodi: BRN-4-380-23
8,32 €(Sis.alv)
6,63 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | BOSSARD |
| Materiaali | teräs |
| Päällystemateriaali | ilman pinnoitetta |
| ISO-normi | ISO 1207 |
| Pään laji | valssi- |
| Uran laji | yksinkertaiset |
| Ruuvikierre | M1,2 |
| Asennuselementin tyyppi | ruuvi |
| PN-normi | PN 82215 |
| Pään korkeus | 0,8mm |
| Pään halkaisija | 2,3mm |
| Pituus | 10mm |
| Kierteen nousu | 0,25 |
| BN-normi | BN 402 |
| DIN-normi | DIN 84A |

