RUUVI - M1,2X10 - 0,25 - PÄÄ: VALSSATTU - YKSINKERTAISET - TERÄS - DIN 84A - Ruuvit - konekierre - B1.2X10BN402 - 1
  • Tuotekoodi: B1.2X10BN402
  • Materiaali: teräs
  • ISO-normi: 1207
  • ISO-normi: ISO 1207
  • Kierteen nousu: 0,25
  • Valmistaja: BOSSARD
  • Ruuvikierre: M1,2
  • Pituus: 10mm
  • Päällystemateriaali: ilman pinnoitetta
  • Asennuselementin tyyppi: ruuvi
  • BN-normi: 402
  • BN-normi: BN 402
  • DIN-normi: 84A
  • DIN-normi: DIN 84A
  • PN-normi: 82215
  • PN-normi: PN 82215
  • Pään halkaisija: 2,3mm
  • Pään laji: valssi-
  • Uran laji: yksinkertaiset
  • Pakkauskoko: 100 kpl
pkt
ValmistajaBOSSARD
Materiaaliteräs
ISO-normiISO 1207
Pään lajivalssi-
Uran lajiyksinkertaiset
RuuvikierreM1,2
Asennuselementin tyyppiruuvi
PN-normiPN 82215
Pään korkeus0,8mm
Pään halkaisija2,3mm
Pituus10mm
Kierteen nousu0,25
BN-normiBN 402
DIN-normiDIN 84A
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "RUUVI - M1,2X10 - 0,25 - PÄÄ: VALSSATTU - YKSINKERTAISET - TERÄS - DIN 84A" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä