
SYSTEM 7 SECURITY
RFID AVAIMENPERÄ - LASERILLA TULOSTETTU KOODI 8H10D-MUODOSSA
S3034BNR-BE
Tuotekoodi: S3034BNR-BE
1,27 €(Sis.alv)
1,01 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | DREXIA |
| Liittimen laji | johdot |
| Virtalähteen jännite | 6,5...30V |
| Taajuus | 13,56MHz |
| Yhteinen elektrodi | anodi |
| Liitäntä | 1-wire |
| Kaapelin pituus | 0,4m |
| Ulottuvuus | 40mm |
| Koot | 35,8x6mm |
| Virrankulutus | 60mA |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | RFID-lukija |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | toimintamoodin tila: LED |
| Standardi | ISO/IEC14443-3-A |
| Asennus | liimattu |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |









