- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ECCEL Liitäntä GPIO Liitäntä NFC Liitäntä serial Liitäntä TTL Liitäntä UART Liitäntä WPAN Vastaajan laji Icode1 Vastaajan laji Mifare Classic Vastaajan laji Mifare DESFire EV1... Lue lisää
78,39 €(Sis.alv)
62,47 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PEPPER-C1-MODULE
- Paino: 5.8 g
- Taajuus: 13,56MHz
- ISO-normi: ISO 14443A
- ISO-normi: ISO 15693
- Valmistaja: ECCEL
- Max. toimintavirta: 120mA
- Virtalähteen jännite: 3,3...5V
- Koot: 25,4x25,4mm
- Toimintavirta: 60mA
- Standardi: NTAG2
- Standardi: MIFARE
- Standardi: ULTRALIGHT
- Standardi: I-CODE
- Standardi: mifare 4k
- Standardi: mifare 1k
- Standardi: IEEE 802.11ac/ b/g/n
- Vastaajan laji: Mifare Ultralight
- Vastaajan laji: Mifare Plus
- Vastaajan laji: Mifare DESFire EV1
- Vastaajan laji: Mifare Classic
- Vastaajan laji: Icode1
- Vastaajan laji: Mifare DESFire EV2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RFID-LUKIJA - 3,3÷5V - GPIO,NFC,SERIAL,TTL,UART,WPAN - 25,4X25,4MM 000497
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ECCEL |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | NFC |
| Liitäntä | serial |
| Liitäntä | TTL |
| Liitäntä | UART |
| Liitäntä | WPAN |
| Vastaajan laji | Icode1 |
| Vastaajan laji | Mifare Classic |
| Vastaajan laji | Mifare DESFire EV1 |
| Vastaajan laji | Mifare DESFire EV2 |
| Vastaajan laji | Mifare Plus |
| Vastaajan laji | Mifare Ultralight |
| Standardi | I-CODE |
| Standardi | IEEE 802.11ac/ b/g/n |
| Standardi | mifare 1k |
| Standardi | mifare 4k |
| Standardi | MIFARE |
| Standardi | NTAG2 |
| Standardi | ULTRALIGHT |
| ISO-normi | ISO 14443A |
| ISO-normi | ISO 15693 |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | RFID-lukija |
| Koot | 25,4x25,4mm |
| Toimintavirta | 60mA |
| Max. toimintavirta | 120mA |
| Virtalähteen jännite | 3,3...5V |
| Taajuus | 13,56MHz |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista