
TELTONIKA
ADAPTERIJOHTO - 2M - 4PIN,RUUVI-
058R-00229
Tuotekoodi: PR2FK20M
24,31 €(Sis.alv)
19,37 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | INVEO |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | RFID-lukija |
| Virtalähteen jännite | 12...24V |
| Standardi | MIFARE |
| Siirtoprotokolla | Modbus RTU |
| Liitäntä | RS485 |
| Liitäntä | USB |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | toimintamoodin tila: LED |
| Ulottuvuus | 0,1m |
| Koot | 100x100x55,6mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Liittimen laji | RS485 |
| Liittimen laji | ruuvi- |
| Liittimen laji | syöttö- |
| Liittimen laji | USB B |
| Kotelon väri | vaaleanharma |
| Taajuus | 13,56MHz |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Lähtö laji | rele |


