- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
RFID-LUKIJA - 10÷24V - HITAG 1,HITAG 2,HITAG S,UNIQUE - ABS - RJ45
BOXID LED LF WIFI

Valmistaja INVEO Kommunikaatiomoduulin tyyppi RFID-lukija Virtalähteen jännite 10...24V Standardi HITAG 1 Standardi HITAG 2 Standardi HITAG S Standardi UNIQUE Siirtoprotokolla Modbus RTU... Lue lisää
697,27 €(Sis.alv)
555,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BI-0019-0005-00
- Paino: 0.1 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Liitin: RJ45
- Taajuus: 125kHz
- Kotelon väri: musta
- Kotelon materiaali: ABS
- Asennus: etupuoli-
- Valmistaja: INVEO
- Virtalähteen jännite: 10...24V
- Sovelletun näytön laji: LED
- Koot: 100x100x56mm
- Virran lähde: PoE
- Siirtoprotokolla: MODBUS RTU
- Siirtoprotokolla: RS485
- Standardi: UNIQUE
- Standardi: HITAG 2
- Standardi: HITAG S
- Standardi: HITAG 1
- Lähtö laji: NO x2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
RFID-LUKIJA - 10÷24V - HITAG 1,HITAG 2,HITAG S,UNIQUE - ABS - RJ45 BOXID LED LF WIFI
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | INVEO |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | RFID-lukija |
| Virtalähteen jännite | 10...24V |
| Standardi | HITAG 1 |
| Standardi | HITAG 2 |
| Standardi | HITAG S |
| Standardi | UNIQUE |
| Siirtoprotokolla | Modbus RTU |
| Siirtoprotokolla | RS485 |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | WiFi |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | toimintamoodin tila: LED |
| Ulottuvuus | 50mm |
| Koot | 100x100x56mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Liitin | RJ45 |
| Kotelon väri | musta |
| Taajuus | 125kHz |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Lähtö laji | NO x2 |
| Asennus | etupuoli- |
| Näytön tyyppi | LED |
| Virran lähde | PoE |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista