
CONNFLY
LIITIN: IDC - PISTOKE - NAARAS - PIN: 64 - IDC - - 2,54MM - 2X32
DS1016-64MA2BB
Tuotekoodi: DS1016-64MASIBB
2,83 €(Sis.alv)
2,25 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | HARTING |
| Johtimien rasteri | 1,27mm |
| Toimintalämpötila | -20...75°C |
| Johtimien lukumäärä | 64 |
| Kaapelin rakenne | 64x28AWG |
| Langan halkaisija | 28AWG |
| Pakkauksen sisältö | 30,5m |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Eristeen väri | harmaa |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johdon tyyppi | nauha- |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johdon poikkileikkauksen muoto | pyöreä |
| Yhteensopivuusnormi | UL 1061 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 1581 |
| Yhteensopivuusnormi | UL CL2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 13,3mm |
| Koko B | 80,01mm |
| Koko A | 81,28mm |












































