- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PIIKKIRIMALIITIN - N LIITINAARAS - PIN: 44 - THT - 2,5A - 100V - BLY 2 - 2MM
10027708



Valmistaja FISCHER ELEKTRONIK Liittimen tyyppi pin Liitin pistorasia Liittimen laji naaras Napojen lukumäärä 44 Sähköasennus THT Nimellisvirta 2,5A Nimellisjännite 100V Tuotantosarja BLY 2... Lue lisää
25,47 €(Sis.alv)
20,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BLY.2.44
- Paino: 2.1 g
- Liittimen tyyppi: pin
- Liittimen malli: sorvatut koskettimet
- Liittimen malli: tarkka
- Liitin: pistorasia
- Nimellisvirta: 2,5A
- Korkeus: 4,2mm
- Nimellisjännite: 100V
- Toimintalämpötila: -40...163°C
- Valmistaja: FISCHER ELEKTRONIK
- Liitoksen materiaali: berylliumkupari
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Kokonaispituus: 7,4mm
- Spatiaalinen orientaatio: suorat
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tuotantosarja: BLY 2
- Napojen lukumäärä: 44
- Rasteri rivien välissä: 2mm
- Päällysteen paksuus: 0,254µm
- Liittimen laji: naaras
- Sähköasennus: THT
- Liitosten rasteri: 2mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PIIKKIRIMALIITIN - N LIITINAARAS - PIN: 44 - THT - 2,5A - 100V - BLY 2 - 2MM 10027708
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Liittimen tyyppi | pin |
| Liitin | pistorasia |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 44 |
| Sähköasennus | THT |
| Nimellisvirta | 2,5A |
| Nimellisjännite | 100V |
| Tuotantosarja | BLY 2 |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Liitosten rasteri | 2mm |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x22 |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Liittimen malli | sorvatut koskettimet |
| Liittimen malli | tarkka |
| Ulostulojen pituus | 3,2mm |
| Rasteri | 2mm |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Korkeus | 4,2mm |
| Päällysteen paksuus | 0,254µm |
| Liitoksen materiaali | berylliumkupari |
| Kokonaispituus | 7,4mm |
| Toimintalämpötila | -40...163°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista