
CONNFLY
PIIKKIRIMALIITIN - PIN-LIITIN - UROS - PIN: 4 - SMT - PYSTYSUORA - 1,27MM - 1X4
DS1031-03-1*4P8BS-3-1-1
Tuotekoodi: ZL321-4P
2,01 €(Sis.alv)
1,60 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CONNFLY |
| Liittimen tyyppi | pin |
| Liitin | pistorasia |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Sähköasennus | SMT |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Huippuvirta | 1A |
| Liitosten rasteri | 1,27mm |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x4 |
| Liitoksen pinnoitus | gold flash |
| Max. liitoksen resistanssi | 30mohm |
| Korkeus | 4,4mm |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |

