- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja FISCHER ELEKTRONIK Liittimen tyyppi pin Liitin pistorasia Liittimen laji naaras Napojen lukumäärä 30 Sähköasennus THT Nimellisvirta 1,5A Nimellisjännite 0,125kV Tuotantosarja BLM LG 2... Lue lisää
9,95 €(Sis.alv)
7,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BLM.LG.2.30.Z
- Paino: 2 g
- Liittimen tyyppi: pin
- Liitin: pistorasia
- Nimellisvirta: 1,5A
- Korkeus: 8,5mm
- Nimellisjännite: 0,125kV
- Toimintalämpötila: -40...163°C
- Valmistaja: FISCHER ELEKTRONIK
- Liitoksen materiaali: pronssi
- Liitoksen pinnoitus: tinattu
- Kokonaispituus: 13,6mm
- Spatiaalinen orientaatio: suorat
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tuotantosarja: BLM LG 2
- Napojen lukumäärä: 30
- Rasteri rivien välissä: 1,27mm
- Päällysteen paksuus: 4µm
- Liittimen laji: naaras
- Sähköasennus: THT
- Liitosten rasteri: 1,27mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PIIKKIRIMALIITIN - N LIITINAARAS - PIN: 30 - THT - 1,5A - 125V - BLM LG 2 10027531
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Liittimen tyyppi | pin |
| Liitin | pistorasia |
| Liittimen laji | naaras |
| Napojen lukumäärä | 30 |
| Sähköasennus | THT |
| Nimellisvirta | 1,5A |
| Nimellisjännite | 0,125kV |
| Tuotantosarja | BLM LG 2 |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Liitosten rasteri | 1,27mm |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x15 |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Ulostulojen pituus | 5,1mm |
| Rasteri | 1,27mm |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Korkeus | 8,5mm |
| Päällysteen paksuus | 4µm |
| Liitoksen materiaali | pronssi |
| Kokonaispituus | 13,6mm |
| Toimintalämpötila | -40...163°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista