
FISCHER ELEKTRONIK
PIIKKIRIMA UROS - PIN: 20 - 90° KULMA - 2,54MM - SMT - 1X20
SL 15 SMD/182/20 G
Tuotekoodi: SL15SMD18220G
196,56 €(Sis.alv)
156,62 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Toimintalämpötila | -40...200°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Päällysteen paksuus | 0,254µm |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Ulostulojen pituus | 2,1mm |
| Kokonaispituus | 6,9mm |
| Korkeus | 5,5mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Napojen lukumäärä | 20 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x20 |
| Nimellisjännite | 0,125kV |
| Tuotantosarja | BL LP 5 SMD |
| Liitoksen pinnoitus | valikoivasti kultapinnoitettu |
| Liittimen laji | naaras |
| Liittimen tyyppi | pin |
| Liitin | pistorasia |
| Liitoksen materiaali | pronssi |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Sähköasennus | SMT |


















