Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Kennon koko C Kennon koko R14 Nimellisjännite 3,6V Kapasiteetti 8,5Ah Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Ulkomitat Ø26,2x50mm Lähdöt ei ole... Lue lisää
29,72 €(Sis.alv)
23,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-2770S
- Paino: 49.3 g
- Nimellisvirta: 3mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: ei ole
- Ulkoiset koot: Ø26,2x50mm
- Huippuvirta: 0,1A
- Maksimi virtapulssi: 0,3A
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Kennon koko | C |
| Kennon koko | R14 |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kapasiteetti | 8,5Ah |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Ulkomitat | Ø26,2x50mm |
| Lähdöt | ei ole |
| Huippuvirta | 0,1A |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Nimellisvirta | 3mA |
| Maksimi virtapulssi | 0,3A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €