Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Nimellisjännite 3.6V Kennon koko 2/3AA Kapasiteetti 1600mAh Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Ulkomitat Ø14.7x33.5mm Lähdöt 3pin Lähdöt... Lue lisää
14,22 €(Sis.alv)
11,33 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-361PTP
- Paino: 11.4 g
- Nimellisvirta: 1mA
- Nimellisjännite: 3.6V
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: 3pin
- Lähdöt: positiivinapa: 2pin
- Ulkoiset koot: Ø14.7x33.5mm
- Huippuvirta: 10mA
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PARISTO: LITIUM- (LTC) - 3,6V - 2/3AA - 1600MAH - Ø14,7X33,5MM 2 kpl
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Nimellisjännite | 3.6V |
| Kennon koko | 2/3AA |
| Kapasiteetti | 1600mAh |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Ulkomitat | Ø14.7x33.5mm |
| Lähdöt | 3pin |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Lähdöt | positiivinapa: 2pin |
| Huippuvirta | 10mA |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Nimellisvirta | 1mA |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista