Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Kennon koko 2/3AA Nimellisjännite 3,6V Kapasiteetti 1600mAh Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Ulkomitat Ø14,7x33,5mm Lähdöt 2pin... Lue lisää
640,63 €(Sis.alv)
510,46 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-361PR
- Paino: 12.4 g
- Nimellisvirta: 1mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: 2pin
- Ulkoiset koot: Ø14,7x33,5mm
- Huippuvirta: 10mA
- Pakkauskoko: 75 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PARISTO: LITIUM- (LTC) - 2/3AA - 3,6V - 1600MAH - Ø14,7X33,5MM - 2PIN SL-361/PR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Kennon koko | 2/3AA |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kapasiteetti | 1600mAh |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Ulkomitat | Ø14,7x33,5mm |
| Lähdöt | 2pin |
| Huippuvirta | 10mA |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Nimellisvirta | 1mA |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista