Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Toimintalämpötila -55...85°C Nimellisvirta 0,5mA Huippuvirta 30mA Ulkomitat Ø14,7x33,5mm Maksimi virtapulssi 75mA Kapasiteetti 1600mAh... Lue lisää
522,33 €(Sis.alv)
416,20 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-861PTP
- Paino: 14 g
- Nimellisvirta: 0,5mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: 3pin
- Lähdöt: positiivinapa: 2pin
- Ulkoiset koot: Ø14,7x33,5mm
- Huippuvirta: 30mA
- Maksimi virtapulssi: 75mA
- Pakkauskoko: 75 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PARISTO: LITIUM- (LTC) - 2/3AA,2/3R6 - 3,6V - 1600MAH - Ø14,7X33,5MM SL-861/PTP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Nimellisvirta | 0,5mA |
| Huippuvirta | 30mA |
| Ulkomitat | Ø14,7x33,5mm |
| Maksimi virtapulssi | 75mA |
| Kapasiteetti | 1600mAh |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kennon koko | 2/3AA |
| Kennon koko | 2/3R6 |
| Lähdöt | 3pin |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Lähdöt | positiivinapa: 2pin |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista