Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Kennon koko 2/3AA Kennon koko 2/3R6 Nimellisjännite 3,6V Kapasiteetti 1100mAh Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Pariston ominaisuudet korkean... Lue lisää
27,51 €(Sis.alv)
21,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-561FL
- Paino: 14.5 g
- Nimellisvirta: 1mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...130°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: johdot
- Ulkoiset koot: Ø14,7x33,5mm
- Huippuvirta: 75mA
- Maksimi virtapulssi: 150mA
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Kennon koko | 2/3AA |
| Kennon koko | 2/3R6 |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kapasiteetti | 1100mAh |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Pariston ominaisuudet | korkean lämpötilan kestävä |
| Ulkomitat | Ø14,7x33,5mm |
| Lähdöt | johdot |
| Huippuvirta | 75mA |
| Toimintalämpötila | -55...130°C |
| Nimellisvirta | 1mA |
| Maksimi virtapulssi | 150mA |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €