Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Toimintalämpötila -55...85°C Nimellisvirta 1mA Huippuvirta 60mA Ulkomitat Ø14,7x50,5mm Maksimi virtapulssi 120mA Kapasiteetti 2,4Ah Nimellisjännite... Lue lisää
7,83 €(Sis.alv)
6,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-860S
- Paino: 17.5 g
- Nimellisvirta: 1mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: ei ole
- Ulkoiset koot: Ø14,7x50,5mm
- Huippuvirta: 60mA
- Maksimi virtapulssi: 120mA
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Nimellisvirta | 1mA |
| Huippuvirta | 60mA |
| Ulkomitat | Ø14,7x50,5mm |
| Maksimi virtapulssi | 120mA |
| Kapasiteetti | 2,4Ah |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kennon koko | 14505 |
| Lähdöt | ei ole |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista