Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Toimintalämpötila -55...85°C Nimellisvirta 1mA Huippuvirta 60mA Ulkomitat Ø14,7x50,5mm Maksimi virtapulssi 120mA Kapasiteetti 2,4Ah Nimellisjännite... Lue lisää
206,02 €(Sis.alv)
164,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-860P
- Paino: 18 g
- Nimellisvirta: 1mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: aksiaaliset
- Ulkoiset koot: Ø14,7x50,5mm
- Huippuvirta: 60mA
- Maksimi virtapulssi: 120mA
- Pakkauskoko: 30 kpl
- Tilattavissa 3 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Nimellisvirta | 1mA |
| Huippuvirta | 60mA |
| Ulkomitat | Ø14,7x50,5mm |
| Maksimi virtapulssi | 120mA |
| Kapasiteetti | 2,4Ah |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kennon koko | 14505 |
| Lähdöt | aksiaaliset |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €