Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Kennon koko 14505 Nimellisjännite 3,6V Kapasiteetti 2,4Ah Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Ulkomitat Ø14,7x50,5mm Lähdöt johdot... Lue lisää
10,81 €(Sis.alv)
8,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-360FL
- Paino: 20.6 g
- Nimellisvirta: 2mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: johdot
- Ulkoiset koot: Ø14,7x50,5mm
- Huippuvirta: 20mA
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Kennon koko | 14505 |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kapasiteetti | 2,4Ah |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Ulkomitat | Ø14,7x50,5mm |
| Lähdöt | johdot |
| Huippuvirta | 20mA |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Nimellisvirta | 2mA |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista