Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Toimintalämpötila -55...85°C Nimellisvirta 2mA Huippuvirta 0,1A Ulkomitat Ø14,7x50,5mm Maksimi virtapulssi 0,2A Kapasiteetti 2,2Ah Nimellisjännite... Lue lisää
329,35 €(Sis.alv)
262,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-760PR
- Paino: 17.6 g
- Nimellisvirta: 2mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: 2pin
- Ulkoiset koot: Ø14,7x50,5mm
- Huippuvirta: 0,1A
- Maksimi virtapulssi: 0,2A
- Pakkauskoko: 45 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PARISTO: LITIUM- (LTC) - 14505 - 3,6V - 2200MAH - Ø14,7X50,5MM - 2PIN SL-760/PR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Nimellisvirta | 2mA |
| Huippuvirta | 0,1A |
| Ulkomitat | Ø14,7x50,5mm |
| Maksimi virtapulssi | 0,2A |
| Kapasiteetti | 2,2Ah |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kennon koko | 14505 |
| Lähdöt | 2pin |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista