Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Kennon koko 14505 Nimellisjännite 3,6V Kapasiteetti 1,8Ah Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Pariston ominaisuudet korkean lämpötilan... Lue lisää
40,87 €(Sis.alv)
32,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-560T
- Paino: 17.5 g
- Nimellisvirta: 2mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...130°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: juotoslevyt
- Ulkoiset koot: Ø14,7x50,5mm
- Huippuvirta: 0,1A
- Maksimi virtapulssi: 0,2A
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa 23 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Kennon koko | 14505 |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kapasiteetti | 1,8Ah |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Pariston ominaisuudet | korkean lämpötilan kestävä |
| Ulkomitat | Ø14,7x50,5mm |
| Lähdöt | juotoslevyt |
| Huippuvirta | 0,1A |
| Toimintalämpötila | -55...130°C |
| Nimellisvirta | 2mA |
| Maksimi virtapulssi | 0,2A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €