Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Kennon koko 14505 Nimellisjännite 3,6V Kapasiteetti 1,8Ah Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Pariston ominaisuudet korkean lämpötilan... Lue lisää
838,64 €(Sis.alv)
668,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-560PT
- Paino: 23 g
- Nimellisvirta: 2mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...130°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: 3pin
- Lähdöt: positiivinapa: 1pin
- Ulkoiset koot: Ø14,7x50,5mm
- Huippuvirta: 0,1A
- Maksimi virtapulssi: 0,2A
- Pakkauskoko: 45 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PARISTO: LITIUM- (LTC) - 14505 - 3,6V - 1800MAH - Ø14,7X50,5MM SL-560/PT
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Kennon koko | 14505 |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kapasiteetti | 1,8Ah |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Pariston ominaisuudet | korkean lämpötilan kestävä |
| Ulkomitat | Ø14,7x50,5mm |
| Lähdöt | 3pin |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Lähdöt | positiivinapa: 1pin |
| Huippuvirta | 0,1A |
| Toimintalämpötila | -55...130°C |
| Nimellisvirta | 2mA |
| Maksimi virtapulssi | 0,2A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista