Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Kennon koko 1/2AA Nimellisjännite 3,6V Kapasiteetti 0,9Ah Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Pariston ominaisuudet korkean lämpötilan... Lue lisää
33,49 €(Sis.alv)
26,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-550PR
- Paino: 9.4 g
- Nimellisvirta: 0,6mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...130°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: 2pin
- Ulkoiset koot: Ø14,7x25,2mm
- Huippuvirta: 50mA
- Maksimi virtapulssi: 0,1A
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa 16 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Kennon koko | 1/2AA |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kapasiteetti | 0,9Ah |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Pariston ominaisuudet | korkean lämpötilan kestävä |
| Ulkomitat | Ø14,7x25,2mm |
| Lähdöt | 2pin |
| Huippuvirta | 50mA |
| Toimintalämpötila | -55...130°C |
| Nimellisvirta | 0,6mA |
| Maksimi virtapulssi | 0,1A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €