Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TADIRAN Kapasiteetti 1,2Ah Nimellisjännite 3,6V Kennon koko 1/2AA Lähdöt johdot Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Paristotyyppi litium- (LTC) Toimintalämpötila -55...85°C... Lue lisää
8,20 €(Sis.alv)
6,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-350FL
- Paino: 10.6 g
- Nimellisvirta: 0,6mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: johdot
- Ulkoiset koot: Ø14,7x25,2mm
- Huippuvirta: 6mA
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PARISTO: LITIUM- (LTC) - 1/2AA - 3,6V - 1200MAH - Ø14,7X25,2MM - JOHDOT SL-350/FL
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TADIRAN |
| Kapasiteetti | 1,2Ah |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kennon koko | 1/2AA |
| Lähdöt | johdot |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Nimellisvirta | 0,6mA |
| Huippuvirta | 6mA |
| Ulkomitat | Ø14,7x25,2mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista