Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TADIRAN Paristotyyppi litium- (LTC) Toimintalämpötila -55...85°C Nimellisvirta 0,5mA Huippuvirta 10mA Ulkomitat Ø33x6,2mm Maksimi virtapulssi 20mA Kapasiteetti 1Ah Nimellisjännite 3,6V... Lue lisää
37,97 €(Sis.alv)
30,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SL-889P
- Paino: 16 g
- Nimellisvirta: 0,5mA
- Nimellisjännite: 3,6V
- Toimintalämpötila: -55...85°C
- Valmistaja: TADIRAN
- Lähdöt: 3pin
- Ulkoiset koot: Ø33x6,2mm
- Huippuvirta: 10mA
- Maksimi virtapulssi: 20mA
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TADIRAN |
| Paristotyyppi | litium- (LTC) |
| Toimintalämpötila | -55...85°C |
| Nimellisvirta | 0,5mA |
| Huippuvirta | 10mA |
| Ulkomitat | Ø33x6,2mm |
| Maksimi virtapulssi | 20mA |
| Kapasiteetti | 1Ah |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Kennon koko | 1/10D |
| Lähdöt | 3pin |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €