Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja AKYGA BATTERY Paristotyyppi litium Kennon koko CR2477 Kennon koko nappiparisto Nimellisjännite 3V Kapasiteetti 1Ah Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Pariston ominaisuudet korkean... Lue lisää
16,33 €(Sis.alv)
13,01 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BAT-CR2477HT-NRHLF
- Paino: 9.4 g
- Nimellisjännite: 3V
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: AKYGA BATTERY
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: 3pin
- Lähdöt: positiivinapa: 2pin
- Pakkauksen tyyppi: teollisuus-
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Ulkoiset koot: Ø24,5x7,7mm
- Pakkauskoko: 5 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | AKYGA BATTERY |
| Paristotyyppi | litium |
| Kennon koko | CR2477 |
| Kennon koko | nappiparisto |
| Nimellisjännite | 3V |
| Kapasiteetti | 1Ah |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Pariston ominaisuudet | korkean lämpötilan kestävä |
| Ulkomitat | Ø24,5x7,7mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 1kpl |
| Lähdöt | 3pin |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Lähdöt | positiivinapa: 2pin |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Pakkaus | irti |
| Pakkaus | teollisuus- |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €