Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja AKYGA BATTERY Paristotyyppi litium Kennon koko CR2450 Kennon koko nappiparisto Nimellisjännite 3V Kapasiteetti 600mAh Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Ulkomitat Ø24,5x5mm... Lue lisää
23,43 €(Sis.alv)
18,67 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BAT-CR2450A
- Paino: 6.5 g
- Nimellisjännite: 3V
- Valmistaja: AKYGA BATTERY
- Lähdöt: ei ole
- Ulkoiset koot: Ø24,5x5mm
- Pakkauskoko: 20 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | AKYGA BATTERY |
| Paristotyyppi | litium |
| Kennon koko | CR2450 |
| Kennon koko | nappiparisto |
| Nimellisjännite | 3V |
| Kapasiteetti | 600mAh |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Ulkomitat | Ø24,5x5mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 1kpl |
| Lähdöt | ei ole |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €