Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DURACELL Paristotyyppi litium Kennon koko CR123A Kennon koko R123 Nimellisjännite 3V Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Ulkomitat Ø17x34mm Lukumäärä sarjassa/pakkaus 2kpl... Lue lisää
19,23 €(Sis.alv)
15,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BAT-CR123DR-B2
- Paino: 41.3 g
- Nimellisjännite: 3V
- Valmistaja: DURACELL
- Lähdöt: ei ole
- Pakkauksen tyyppi: kuplapakkaus
- Ulkoiset koot: Ø17x34mm
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | DURACELL |
| Paristotyyppi | litium |
| Kennon koko | CR123A |
| Kennon koko | R123 |
| Nimellisjännite | 3V |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Ulkomitat | Ø17x34mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |
| Lähdöt | ei ole |
| Pakkaus | kuplapakkaus |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €