Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja AKYGA BATTERY Paristotyyppi litium Kennon koko CR123A Kennon koko R123 Nimellisjännite 3V Kapasiteetti 1,5Ah Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Pariston ominaisuudet korkean... Lue lisää
5,55 €(Sis.alv)
4,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BAT-CR123A-HTA
- Paino: 16 g
- Nimellisjännite: 3V
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: AKYGA BATTERY
- Lähdöt: ei ole
- Pakkauksen tyyppi: tulolokero
- Ulkoiset koot: Ø17x33,5mm
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AKYGA BATTERY |
| Paristotyyppi | litium |
| Kennon koko | CR123A |
| Kennon koko | R123 |
| Nimellisjännite | 3V |
| Kapasiteetti | 1,5Ah |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Pariston ominaisuudet | korkean lämpötilan kestävä |
| Ulkomitat | Ø17x33,5mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 1kpl |
| Lähdöt | ei ole |
| Pakkaus | tulolokero |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista