Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PARISTO: LITIUM - 14500 - 3,6V - 2000MAH - EI-UUDELLEENLADATTAVA - 1KPL
ER14505/PF 1X1



Valmistaja ULTRALIFE Paristotyyppi litium Kennon koko 14500 Nimellisjännite 3,6V Pariston ominaisuudet ei-uudelleenladattava Ulkomitat Ø14,5x50,5mm Lukumäärä sarjassa/pakkaus 1kpl Lähdöt 2pin... Lue lisää
45,68 €(Sis.alv)
36,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BAT-ER14505PF-UL
- Paino: 18.5 g
- Nimellisjännite: 3,6V
- Valmistaja: ULTRALIFE
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: 2pin
- Ulkoiset koot: Ø14,5x50,5mm
- Maksimi virtapulssi: 0,2A
- Pakkauskoko: 6 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PARISTO: LITIUM - 14500 - 3,6V - 2000MAH - EI-UUDELLEENLADATTAVA - 1KPL ER14505/PF 1X1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ULTRALIFE |
| Paristotyyppi | litium |
| Kennon koko | 14500 |
| Nimellisjännite | 3,6V |
| Pariston ominaisuudet | ei-uudelleenladattava |
| Ulkomitat | Ø14,5x50,5mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 1kpl |
| Lähdöt | 2pin |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Jatkuva purkausvirta | 100mA |
| Kapasiteetti | 2Ah |
| Maksimi virtapulssi | 0,2A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista