- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja E-SWITCH Kytkimen tyyppi puristettu Kaikkien asentojen lukumäärä 3 Pysyvien asentojen määrä 2 Koskettimien asetukset DP3T DC-kosketinkuormitus @R 10A / 277V AC Näppimen väri... Lue lisää
20410,57 €(Sis.alv)
16263,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PP2-7U1-2B2
- Paino: 30 g
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: 0...85°C
- Valmistaja: E-SWITCH
- Lähdöt: liittimet
- Max. liitoksen resistanssi: 10mOhm
- Asennusaukon koot: 36,5x13,5mm
- Tuotantosarja: PP2
- Min. eristysresistanssi: 10MOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 277V AC
- Kytkimen tyyppi: puristettu
- Mekaaninen kestävyys: 50000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 3
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 6000 sykliä
- Rungon väri: valkoinen
- Näppimen väri: valkoinen
- Johtojen koot: 4,8x0,5mm
- Rungon koot: 39,8x17x24,6mm
- Koskettimien asetukset: DP3T
- Pakkauskoko: 2052 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINOKYTKIN - AS: 3 - DP3T - 10A/277VAC - VALKOINEN - PP2 PP2-7U1-2B2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | E-SWITCH |
| Kytkimen tyyppi | puristettu |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 3 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Koskettimien asetukset | DP3T |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 277V AC |
| Näppimen väri | valkoinen |
| Lähdöt | liittimet |
| Johtojen koot | 4,8x0,5mm |
| Tuotantosarja | PP2 |
| Mekaaninen kestävyys | 50000 sykliä |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Kytkentätapa | ON-ON-(ON) |
| Asennus | paneelille |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Rungon koko | 39,8x17x24,6mm |
| Sähköinen käyttöikä | 6000 sykliä |
| Rungon väri | valkoinen |
| Asennusaukon koot | 36,5x13,5mm |
| Toimintalämpötila | 0...85°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista