

C&K
KYTKIMEN HATTU VALAISTUS: EI OLE - 5,08X8,13X8,64MM - MUSTA
508102000
Tuotekoodi: 508102000
3,57 €(Sis.alv)
2,84 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | C&K |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | EP |
| Näppimen väri | musta |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Kytkimen tyyppi | puristettu |
| Näppäinmuoto | pyöreä |
| Näppäinmuoto | ulkoneva |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Asennusaukon koot | Ø5mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 20mohm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 20mA / 20V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 20mA / 20V DC |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Sähköinen käyttöikä | 30000 sykliä |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Lähdöt | yksinkertainen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Valaistus | ei ole |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |



