
APEM
ALUSLEVY - SISÄØ: 12,2MM - PINNOITE: NIKKELI - ULKOØ: 18,2MM
U121
Tuotekoodi: U121
1,13 €(Sis.alv)
0,90 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | APEM |
| Tuotantosarja | 8000 |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Liitoksen materiaali | hopea |
| Lähdöt | juottoon |
| Rungon materiaali | messinki |
| Päällystemateriaali | nikkeli |
| Kytkentätapa | ON-ON |
| Asennus | PCB |
| Kytkimen tyyppi | puristettu |
| Näppäinmuoto | ulkoneva |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Asennusaukon koot | Ø12,5mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 4A / 30V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 3A / 250V AC |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Koejännite | 2kV |
| Sähköinen käyttöikä | 30000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 1Gohm |
| Yhteensopivat tuotteet | AP-U903 |
| Yhteensopivat tuotteet | U121 |
| Yhteensopivat tuotteet | U166 |
| Valaistus | ei ole |
| Rungon väri | hopea |



