- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja IC SWITCHES Kytkentätapa ON-(ON) Asennus paneelille Asennus THT Näppäinmuoto pyöreä Näppäinmuoto ulkoneva Koskettimien asetukset SPDT Toimintalämpötila -30...85°C Max. liitoksen... Lue lisää
11,62 €(Sis.alv)
9,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IC1507P1B20M6QE
- Paino: 3.8 g
- Asennus: THT
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: IC SWITCHES
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: kulmakytkimet
- Max. liitoksen resistanssi: 10mOhm
- Min. eristysresistanssi: 1GOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 1A / 125V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 1A / 28V DC
- Kytkimen tyyppi: puristettu
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 50000 sykliä
- Valaistus: ei ole
- Näppimen väri: valkoinen
- Näppäinmuoto: pyöreä
- Näppäinmuoto: ulkoneva
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IC SWITCHES |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Asennus | paneelille |
| Asennus | THT |
| Näppäinmuoto | pyöreä |
| Näppäinmuoto | ulkoneva |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1A / 28V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 1A / 125V AC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Sähköinen käyttöikä | 50000 sykliä |
| Min. eristysresistanssi | 1Gohm |
| Valaistus | ei ole |
| Lähdöt | kulmakytkimet |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Kytkimen tyyppi | puristettu |
| Näppimen väri | valkoinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista