- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja HIGHLY ELECTRIC Kytkimen tyyppi puristettu Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 1 Koskettimien asetukset SPDT Kytkentätapa ON-(ON) Valaistus ei ole Lähdöt... Lue lisää
3,46 €(Sis.alv)
2,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VAQ-7R-15-1C2-R
- Paino: 23.9 g
- Halkaisija: 23,6mm
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: HIGHLY
- Valmistaja: HIGHLY ELECTRIC
- Lähdöt: liittimet
- Asennusaukon koot: Ø28,6mm
- DC-kosketinkuormitus @R: 10A / 250V DC
- Kytkimen tyyppi: puristettu
- Mekaaninen kestävyys: 1000000 sykliä
- Kytkentätapa: ON-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 100000 sykliä
- Valaistus: ei ole
- Näppimen väri: punainen
- Näppäinmuoto: pyöreä
- Näppäinmuoto: ulkoneva
- Johtojen koot: 6,3x0,8mm
- Koskettimien asetukset: SPDT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | HIGHLY ELECTRIC |
| Kytkimen tyyppi | puristettu |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Valaistus | ei ole |
| Lähdöt | liittimet |
| Sähköinen käyttöikä | 100000 sykliä |
| Mekaaninen kestävyys | 1000000 sykliä |
| Näppäinmuoto | pyöreä |
| Näppäinmuoto | ulkoneva |
| Asennusaukon koot | Ø28,6mm |
| Näppimen väri | punainen |
| Halkaisija | 23,6mm |
| Asennus | paneelille |
| Johtojen koot | 6,3x0,8mm |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V DC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista