- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CLIFF Lähdöt juottoon Rungon väri sininen Kytkentätapa OFF-ON Asennus paneelille Asennus PCB Koskettimien asetukset 3PDT Näppäinmuoto pyöreä Näppäinmuoto ulkoneva... Lue lisää
27,19 €(Sis.alv)
21,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FC71101
- Paino: 19.3 g
- Asennus: PCB
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -20...65°C
- Valmistaja: CLIFF
- Lähdöt: juottoon
- Sovellus: jalkakytkimet
- Asennusaukon koot: Ø12,2mm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 2A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: puristettu
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Rungon väri: sininen
- Valaistus: ei ole
- Näppimen väri: hopea
- Näppäinmuoto: pyöreä
- Näppäinmuoto: ulkoneva
- Koskettimien asetukset: 3PDT
- Tilattavissa 46 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CLIFF |
| Lähdöt | juottoon |
| Rungon väri | sininen |
| Kytkentätapa | OFF-ON |
| Asennus | paneelille |
| Asennus | PCB |
| Koskettimien asetukset | 3PDT |
| Näppäinmuoto | pyöreä |
| Näppäinmuoto | ulkoneva |
| Toimintalämpötila | -20...65°C |
| Asennusaukon koot | Ø12,2mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A / 250V AC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Kytkimen tyyppi | puristettu |
| Valaistus | ei ole |
| Näppimen väri | hopea |
| Sovellus | jalkakytkimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €