NEF30-KCXY
PAINOKYTKIN - 30MM - ASENNOT: 1 - NC + NO - PUNAINEN - IP56 - Taulukytkimet, standardi 30mm - NEF30-KCXY - 1
Valmistaja PROMET Kytkimen tyyppi puristettu Kytkimen standardi 30mm Pysyvien asentojen määrä 1 Koskettimien asetukset NC + NO Näppimen väri punainen Tiivistysluokka IP56 Näppäinmuoto litteä... Lue lisää
  • Tuotekoodi: NEF30-KCXY
  • Paino: 0.1 kg
  • Tiivistysluokka: IP56
  • Toimintalämpötila: -15...50°C
  • Valmistaja: PROMET
  • Asennusaukon koot: Ø30,5mm
  • Tuotantosarja: NEF30
  • Kytkimen tyyppi: puristettu
  • Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
  • Pysyvien asentojen määrä: 1
  • Näppimen väri: punainen
  • Näppäinmuoto: litteä
  • Koskettimien asetukset: NC + NO
kpl
ValmistajaPROMET
Kytkimen tyyppipuristettu
Kytkimen standardi30mm
Pysyvien asentojen määrä1
Koskettimien asetuksetNC + NO
Näppimen väripunainen
TiivistysluokkaIP56
Näppäinmuotolitteä
TuotantosarjaNEF30
Asennusaukon kootØ30,5mm
Kaikkien asentojen lukumäärä2
Toimintalämpötila-15...50°C