- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja EAO Kytkimen tyyppi puristettu Kytkimen standardi 22mm Pysyvien asentojen määrä 2 Näppimen väri vihreä Valaistus riippuen kehyksestä Tiivistysluokka IP65 Näppäinmuoto litteä... Lue lisää
39,66 €(Sis.alv)
31,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 704.062.5
- Paino: 67 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Kytkinten ominaisuudet: ilman symbolia
- Toimintalämpötila: -40...55°C
- Valmistaja: EAO
- Asennusaukon koot: Ø22,3mm
- Tuotantosarja: 04
- Kytkimen tyyppi: puristettu
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Näppäimen merkintä: ilman kuvausta
- Valaistus: riippuen kehyksestä
- Näppimen väri: vihreä
- Näppäinmuoto: litteä
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINOKYTKIN - 22MM - ASENNOT: 2 - VIHREÄ - IP65 - LITTEÄ 704.062.5
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EAO |
| Kytkimen tyyppi | puristettu |
| Kytkimen standardi | 22mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Näppimen väri | vihreä |
| Valaistus | riippuen kehyksestä |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Näppäinmuoto | litteä |
| Kytkinten ominaisuudet | ilman symbolia |
| Tuotantosarja | 04 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Asennusaukon koot | Ø22,3mm |
| Näppäimen merkintä | ilman kuvausta |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.900.1 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.900.2 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.900.3 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.900.4 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.900.5 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.901.1 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.901.2 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.901.3 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.901.4 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.901.5 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.910.1 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.910.2 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.910.3 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.910.4 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.910.5 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.911.1 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.911.2 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.911.3 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.911.4 |
| Yhteensopivat tuotteet | 704.911.5 |
| Pään mitat | Ø29mm |
| Huomio! | Hehkulamppu tilataan erikseen |
| Huomio! | Liitinsetit ovat tilattavissa erikseen. |
| Toimintalämpötila | -40...55°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista