- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHNEIDER ELECTRIC Kytkimen standardi 16mm Tuotantosarja Harmony XB6 Valaistus ZB6Z Toimintalämpötila -40...70°C Yhteensopivat tuotteet ZB6E1A Yhteensopivat tuotteet ZB6E1B Yhteensopivat... Lue lisää
17,80 €(Sis.alv)
14,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZB6DW1
- Paino: 9 g
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: SCHNEIDER ELECTRIC
- Asennusaukon koot: Ø16mm
- Tuotantosarja: Harmony XB6
- Kytkimen tyyppi: puristettu
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Näppäimen merkintä: ilman kuvausta
- Valaistus: ZB6Z
- Näppimen väri: valkoinen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINOKYTKIN - 16MM - HARMONY XB6 - VALAISTUS: ZB6Z - Ø16MM - AS: 2 ZB6DW1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Kytkimen standardi | 16mm |
| Tuotantosarja | Harmony XB6 |
| Valaistus | ZB6Z |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6E1A |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6E1B |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6E1D |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6E1E |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6E2A |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6E2B |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6E2D |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6E2E |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6Y011 |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6Y009 |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6Z1B |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6Z2B |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6Z3B |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6Z4B |
| Yhteensopivat tuotteet | ZB6Z5B |
| Näppäimen merkintä | ilman kuvausta |
| Asennusaukon koot | Ø16mm |
| Pään mitat | 18x24mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Näppimen väri | valkoinen |
| Kytkimen tyyppi | puristettu |
| Huomio! | Liitinsetit ovat tilattavissa erikseen. |
| Huomio! | Valaistava elementti tilataan aikaisemmin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista