- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHNEIDER ELECTRIC Kotelon tyyppi kauko-ohjaukseen Tiivistysluokka IP65 X-mitta 80mm Y-mitta 80mm Z-mitta 51,5mm Kotelon materiaali sinkkivalu Toimintalämpötila -25...70°C... Lue lisää
72,62 €(Sis.alv)
57,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: XAPD11
- Paino: 0.55 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon materiaali: sinkkivalu
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: SCHNEIDER ELECTRIC
- Sovellus: ohjauskasetti
- Kotelon tyyppi: kauko-ohjaukseen
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Kotelon tyyppi | kauko-ohjaukseen |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| X-mitta | 80mm |
| Y-mitta | 80mm |
| Z-mitta | 51,5mm |
| Kotelon materiaali | sinkkivalu |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Läpivientikappaleen kierre | M20 |
| Kauppanimi | painikkeiden kotelo |
| Sovellus | ohjauskasetti |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €