- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHNEIDER ELECTRIC Kotelon tyyppi kauko-ohjaukseen Läpivientikappaleen kierre M20 Sovellus ohjauskasetti Kauppanimi painikkeiden kotelo Toimintalämpötila -25...70°C Z-mitta 77mm Y-mitta... Lue lisää
115,58 €(Sis.alv)
92,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: XAPD2502
- Paino: 1.02 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Kotelon materiaali: sinkkivalu
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: SCHNEIDER ELECTRIC
- Sovellus: ohjauskasetti
- Kotelon tyyppi: kauko-ohjaukseen
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
PAINIKEKOTELO - IP65 - X: 80MM - Y: 130MM - Z: 77MM XAPD2502
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Kotelon tyyppi | kauko-ohjaukseen |
| Läpivientikappaleen kierre | M20 |
| Sovellus | ohjauskasetti |
| Kauppanimi | painikkeiden kotelo |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Z-mitta | 77mm |
| Y-mitta | 130mm |
| X-mitta | 80mm |
| Kotelon materiaali | sinkkivalu |
| Aukkojen luku | 2 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista